Akbank Günümüz Sanatçıları Yarışması / 8 Mart-25 Nisan 2014 @ Akbank Sanat

Mistiklal Takipçilerine güzel bir haber vermek için yazıyorum bugün. Akbank Sanat yeni bir yarışma ile karşımızda; Günümüz Sanatçıları Yarışması! Aslında yarışma başlayalı biraz oldu fakat bizim yeni haberimiz oldu diyelim:). Şu günlerde gerek okul telaşı gerek toplumsal olarak yaşadığımız olaylar beni biraz leylalaştırdı, artık kusuruma bakmayacaksınız. Bu arada belirtmeden geçmeyelim bu yarışma Resim ve Heykel Müzesi Derneği ile Akbank Sanat’ın ortak projesi.
Hem genç sanatçıları desteklemek hem de Çağdaş Sanat alanında üretilen işlerin önünü açmak için böyle yarışmaların açılması mühim. Seçilen eserler 4 Haziran- 25 Temmuz arasında Akbank Sanat Galerisi’nde sergilenecek. Katılmak isteyen arkadaşlara acele edin diyoruz!

Merak edenler için yarışma ve katılım ile ilgili detaylar şurada: http://www.akbanksanat.com/akbank_gso

Sedef Can

Sedef Can

Zamanımın çoğunu İstiklal Caddesi ve çevresinde geçiririm. Yemek olsun, içmek olsun bunlara pek düşkünüm. Bilhassa kahve ve rakı özel ilgi alanıma giriyor. Mistiklal dışında ne ile meşgulsün derseniz; Koç Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okuyorum. Gelecekte yaşamımı kalemimle kazanmak gibi bir fantezim var. Hayatta prensip olarak düşünüyorum ama yapmıyorum. Mistiklal ise ilk eyleme geçişim olabilir.
Sedef Can

Bir cevap yazın