Yarının Oyunları / 16 Temmuz-27 Eylül @İkincikat

İkincikat yine harika projelerinden biriyle karşımızda Mistiklal Dostları!

Yazın tiyatro sezonu kapanıyor diye hep içimize dert olurdu ama bu kez canı oyun izlemek isteyen herkesin imdadına Yarının Oyunları’yla İkincikat yetişti. Bildiğiniz üzere bu işler hep Sami Berat Marçalı’nın güzel aklından ortaya çıkıyor. Kendisi genç ve yetenekli bir yazar, eğer henüz ismini duymadıysanız bir an önce takibe almanızı öneriyorum.

Mart ayında seyircilerin oylarıyla belirlenen konu başlıklarının ardından (ki bunlar dönüşüm, ahlak, medya ve adaletti) yazarlar yepisyeni oyunlar kaleme aldılar. Temmuz ortasından beridir de gösterimler başladı nihayet.

O zaman ruhumuz için iyi bir şeyler yapıyoruz yani bu güzel oyunlardan en az bir tanesi mutlaka izliyoruz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler! Program şöyle:

fotoğraf (1)

Sedef Can

Sedef Can

Zamanımın çoğunu İstiklal Caddesi ve çevresinde geçiririm. Yemek olsun, içmek olsun bunlara pek düşkünüm. Bilhassa kahve ve rakı özel ilgi alanıma giriyor. Mistiklal dışında ne ile meşgulsün derseniz; Koç Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okuyorum. Gelecekte yaşamımı kalemimle kazanmak gibi bir fantezim var. Hayatta prensip olarak düşünüyorum ama yapmıyorum. Mistiklal ise ilk eyleme geçişim olabilir.
Sedef Can

Bir cevap yazın