Bedük @Hard Rock Cafe İstanbul/ 5 Şubat 2015

Bedük

Merhabalar Mistiklal Takipçileri!

Hard Rock Cafe’nin ücretsiz konserleri her hafta Perşembe akşamlarını daha keyifli hale getiriyor. Şubat ayının açılışını da yarın akşam Bedük ile yapacaklar.

Türkiye’de Elektronik Dans Müziğinin Kralı Bedük Dinleyicileri Çıldırtmaya Geliyor!

 2004 yılında müzik hayatına ilk adımı “Nefes Almak Zor” albümü ile atan Bedük, dinleyicilerin hafızasına ise “Automatik” şarkısı ile sarsıcı bir giriş yaptı. Soundu ve klipleri ile her zaman dinleyicisine farklı bir deneyim sunan Bedük, son albümü olan “ON” ile elektronik müzik severleri heyecanlandırmaya devam etti. Hayran olunan sahne performansları ile de sık sık sevenleriyle buluşan Bedük, Dream TV iş birliği ile 5 Şubat Perşembe akşamı 22:00’da girişin ücretsiz olacağı Hard Rock Cafe Istanbul sahnesinde olacak.

Meraklısına: web | facebook | twitter |instagram | ekşi

 

Sedef Can

Sedef Can

Zamanımın çoğunu İstiklal Caddesi ve çevresinde geçiririm. Yemek olsun, içmek olsun bunlara pek düşkünüm. Bilhassa kahve ve rakı özel ilgi alanıma giriyor. Mistiklal dışında ne ile meşgulsün derseniz; Koç Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okuyorum. Gelecekte yaşamımı kalemimle kazanmak gibi bir fantezim var. Hayatta prensip olarak düşünüyorum ama yapmıyorum. Mistiklal ise ilk eyleme geçişim olabilir.
Sedef Can

Bir cevap yazın