İçinden Tuncel Kurtiz Geçen Filmler @Yeşilçam Sineması / 6-19 Aralık

Kısa süre önce kaybettiğimiz Tuncel Kurtiz ve kaybetmekte olduğumuz sinemalardan biri olan Yeşilçam Sineması bir sinema haftasıyla yeniden hayat buluyor. Adı kadar basit bir etkinlik: İçinden Tuncel Kurtiz geçen filmler.

Etkinlikte Şeyh Bedrettin Destanı gösterisinin kaydı ile birlikte Gezici Festival’in Yol Arkadaşı Tuncel Kurtiz, İnadına Film Çekmek, Sinemada Bir Dolunay: Bedr adlı belgeseller ve İnat Hikayeleri, Tabutta Rövaşata ile Bereketli Topraklar Üzerinde adlı filmler gösterilecek; Sema Mortz, Ahmet Boyacıoğlu, Reis Çelik, Derviş Zaim, Mehmet Eryılmaz ve Erden Kıral ile söyleşiler gerçekleştirilecek.

Tuncel-Kurtiz-Program

Detaylar için yesilcamsinemasi.com adresine bakabilirsin. Seanslar her gün 1-3-5-7 şeklinde ve her seansta farklı bir film ve söyleşi. Yarısını kaçırdıysanız, diğer yarısını kaçırmayın diyoruz.

[sfoursquare uid=22179935 vid=4d47ca58b3ba60fc4aac467e]

Takip et!

Hüseyin

Editör at Mistiklal
Bendeniz mistiklal'in kurucu ortağı. Bana göre bir mekanda, en belirleyici unsurlar fiyatı ve tuvaletidir. Kendini ne sandığını; aslında ne olduğunu anlatır. İstiklal’i babadan kalma severim, gezerim, okurum ve yazarım. Arşivim, belgelerim var.
Hüseyin
Takip et!

Bir cevap yazın