Lonca

logolar

Lonca nedir?

Aynı bölgede iş yapan meslek gruplarının işbirliğine denir. Biz ise aynı kelimeyi mekan ve etkinlikleriyle hayatımıza değer katan, ürün ve hizmet sunan kurum ve kuruluşları buluşturmak için kullanıyoruz. Onlarla beraber yürümekten memnuniyet duyuyoruz. Başvurmak isteyen kişi ve kurumlar lonca@mistiklal.com adresine yazabilir ya da buradan online kaydolabilirler.

Kimler var? Neden katılalım?

[one_half padding=”5px 5px 5px 5px”]

Mistiklal olarak çok sayıda kişi, kuruluş, işletme ile irtibat halindeyiz. Ne mutlu ki günden güne de artıyor.

Peki katılınca ne olacak? Birlikten doğacak güç dışında, ortaklaşa hareket ederek çeşitli projelerin gerçekleşmesini daha mümkün kılabiliriz.

Örneğin yakında yayına alınacak gönüllülük sayfamızda bir “yarışma projemiz” var. Tartışarak içeriğini geliştirebilir, destekler aracılığıyla gerçekleştirerek ortak alanlarımızı iyileştirebiliriz.

[/one_half][one_half_last padding=”0px 5px 5px 5px”]

[/one_half_last]

Mekanımı nasıl daha iyi yapabiliriz?

[one_half padding=”0px 5px 5px 5px”] mistiklal_proje [/one_half] [one_half_last padding=”5px 5px 5px 5px”]

Senin mekanın benim mekanım! O kadar yer gezdik, yemek yedik, içtik, eğlendik. Mekanların mimari ve işleyiş kusurlarını en iyi bilenlerden biri olduk. Zaten ekibimizde mimarlar, tarihçiler, sanatçılar, iletişimciler… Her telden insan var! O zaman artık proje ortaklığı yapmanın vakti geldi diye düşünüyoruz.

Açılmış ya da yeni açılacak mekanınız için farklı bir göz istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler ve detaylar için tanıtım sayfamıza bakabilirsiniz. [/one_half_last]

 

Mistiklal’de yer almak için ne yapmalıyız?

[one_half padding=”5px 5px 5px 5px”]

Sizi yazmamış, hiç bahsetmemiş olabiliriz. Bu her zaman sizi beğenmediğimiz anlamına gelmiyor. Belki henüz denememişizdir? Eğer öyleyse mistiklal ekibi tarafından yazılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için iki ücretli yöntemimiz var:

  1. Size haber vermeden geliriz, ne gördüysek onu yazarız.
  2. Reklam ibaresiyle birlikte anasayfada yazınız yayınlanır.

Başvurunuzu ardından sizinle metni paylaşırız, beğenirseniz yayınlanır ve sosyal medyada yer bulur. Beğenmezseniz düzeltme yapmıyoruz. Tarafsızlığımız baki.

Teklif almak için bize yazabilirsiniz. [/one_half] [one_half_last padding=”0px 5px 5px 5px”] reklam [/one_half_last]

 

LONCAYA KATIL  !