Yazarlık

biletler

Mistiklal Yazarı kimdir?

Hayatının bir parçasını mistiklal’e adamış; gezen-tozan ve bunu yazarak, fotoğraflayarak paylaşma gayesi içinde olan naif; ama havalı kişiler bizim sevgili yazarlarımız olurlar. Serüvenleri siteye kaydolarak başlar, basın etkinliklerinde bizi temsil etmeye kadar gider. 

Yazarlarımızla tanışın!

Dile kolay, 2009’dan beri aktif kalabilmiş bir mekan bloğu düşünün. Hayat memat işlerinin arasında tamamen gönüllülükle yürüyen, ana sayfasını hep canlı tutmaya çalışan, sosyal medyayı ihmal etmeyen bir ekip.

Mistiklal’in ilk kurucuları ve yeni gelen, hiç tanımadığımız dostların birlikteliği ile artık çok renkli bir Mistiklal Ekibinden söz etmek mümkün!

Onları tanımak ister misiniz? Yazarlar sayfamıza git!

[one_half_last padding=”0px 5px 5px 5px”] yazarlar [/one_half_last]

Yazar olmanın faydaları

SALT sergi açılışı - basın etkinliğinden bir kare

SALT sergi açılışı – basın etkinliğinden bir kare

[one_half_last padding=”5px 5px 5px 5px”]

Yerinde durmayan sürekli keşfeden yazarlarımıza bağlılıklarının karşılığını vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Yazılar için şimdilik ücret vermiyoruz; ama daha iyisi var:

  • Etkinliklere ücretsiz bilet imkanı
  • Basın ön-gösterimlerine katılma fırsatı
  • Anlaşmalı mekanlarda indirimler (çok yakında!)

[/one_half_last]

Yazmak için bir kural var mı?

Yazar sayısı arttıkça ilk günkü kaliteyi korumak kolay değil. Edebiyat ve imla kurallarından, anlatım karakteristiğine; fotoğrafların kalitesinden siteyle olan genel uyuma bir dolu konu var dikkat ettiğimiz. Yazar adaylarından beklentimiz biraz yüksek açıkçası.

Bu nedenle hem ilgilenenlere hem de yazar olmuş olanlara yardımcı olabilmek için bazı standartlar getirdik. Bunun adı da “Ortak Dil”. Siz de ilgileniyorsanız ara ara güncellenen bu sayfayı takip etmenizi öneririz.

[one_half_last padding=”0px 5px 5px 5px”]
s5_cokbilir [/one_half_last]