Tiyatro Alesta ”Erkek Parkı” / Kasım 2014 Programı

6Tiyatro Alesta 2014 yılında,Mehmet Fahri Etik, Mehmet Şerif Tozlu, Oğuz Gülen, Orçun Ucal ve Serhat Dal tarafından kurulmuş yeni bir topluluk. İlk oyunları Erkek Parkı ile 2014-1015 sezonunda boy gösterecekler. Genelde kara mizah yolunda yürüyeceklerini beyan etmişler iyi de yapmışlar bizce! Henüz oyunlarını izlemedik ama en kısa zamanda bu eksiğimizi gidereceğiz onu da belirtelim ;).

Erkek Parkı

Eşlerinin alışveriş hırslarından bunalan üç sıkı dost kendileri için alışveriş merkezinin kazan dairesinde bir mahzen inşa ederler. Fakat bira, pizza ve futbol üçlüsü ile mutlu giden Cumartesi öğleden sonraları, kendi hırslarıyla karşılaşması sonucu yön değiştirir.Oyun, erkeklik yarışı ve bu yarışın en büyük araçlarından olan tüketimi, erkeklerin gözünden anlatıyor.

Bu ay izlemek isteyen arkadaşlar için takvim şöyle:

14 Kasım Cuma 20:30 – Emek Sahnesi

21 Kasım Cuma 20:30 – Rampa Tiyatro

28 Kasım Cuma 20:30 – Emek Sahnesi

Sedef Can

Zamanımın çoğunu İstiklal Caddesi ve çevresinde geçiririm. Yemek olsun, içmek olsun bunlara pek düşkünüm. Bilhassa kahve ve rakı özel ilgi alanıma giriyor. Mistiklal dışında ne ile meşgulsün derseniz; Koç Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okuyorum. Gelecekte yaşamımı kalemimle kazanmak gibi bir fantezim var. Hayatta prensip olarak düşünüyorum ama yapmıyorum. Mistiklal ise ilk eyleme geçişim olabilir.
Sedef Can

Bir cevap yazın