Adamlar @Hard Rock Cafe İstanbul / 26 Şubat 2015

Selamlar Mistiklal Ahalisi!

İstiklal Caddesi’ne yakışır mekanlardan biri olan Hard Rock Cafe’nin, ücretsiz olan Perşembe konserlerini size duyurmaya devam ediyoruz. Bu haftanın konuğu Adamlar olacak!

Adamlar

Adamlar Hard Rock Cafe Istanbul’da!

Eski isimleri “Halimden Konan Anlar” ile birlikte eski müzik hayatını da geride bırakan grup “Adamlar” olarak yepyeni bir müzik hayatına 2014’te tekrar adım attı ve kısa sürede dinleyicinin kabulünü gören “Eski Dostum Tankla Gelmiş” albümünü yayınladı. Tolga Akdoğan’ın öcülüğü ile Gürhan Öğütücü, Burak Güngörmüş, Burak Irmak ve Berkan Tilavel’in bir araya gelmesi ile oluşan grup Adamlar, müziklerinin türü olarak blues, rock, funk ve hip hoptan söz ediyorlar. Tarzlarının süslemelerden uzak ve direkt olduğunu belirten Adamlar, son derece yüksek enerjileri ile 26 Şubat 2015 Perşembe akşamı 22:00’da Hard Rock Cafe Istanbul sahnesinde olacak.

Meraklısına: web | facebook | twitter |instagram | ekşi

Sedef Can

Zamanımın çoğunu İstiklal Caddesi ve çevresinde geçiririm. Yemek olsun, içmek olsun bunlara pek düşkünüm. Bilhassa kahve ve rakı özel ilgi alanıma giriyor. Mistiklal dışında ne ile meşgulsün derseniz; Koç Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okuyorum. Gelecekte yaşamımı kalemimle kazanmak gibi bir fantezim var. Hayatta prensip olarak düşünüyorum ama yapmıyorum. Mistiklal ise ilk eyleme geçişim olabilir.
Sedef Can

Bir cevap yazın